Dacia Assistance

odtahová služba

Renault poskytuje svým zákazníkům asistenční služby Renault Assistance, které jsou k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu, což zaručuje, že zákazník v případě nenadálé poruchy vedoucí k nepojízdnosti vozidla nezůstane bez okamžité pomoci

Telefony

Šumperk: 605 248 768
Olomouc: 605 248 771
Renault ČR: 800 272 272
Volání ze zahraničí: +420 261 220 220

Renault Assistance je součástí smluvní záruky poskytované výrobcem na nový vůz. Po uplynutí smluvní záruky je možné dále bezplatně využívat asistenčních služeb v rámci prodloužené smluvní záruky Renault Garance+.

Při poruše znemožňující provoz vozidla se zákazník spojí s operátorem a ten mu zajistí buď odstranění poruchy na místě nebo odtah do nejbližšího servisu Renault, případně další služby dle povahy poruchy (ubytování nebo zajištění pokračování v cestě/návrat do místa bydliště, případně zapůjčení náhradního vozidla atd.). Veškeré detailní informace nalezne zákazník v Záručních podmínkách Renault, které jsou součástí objednávky nového vozidla. Asistenční služby jsou zákazníkům zajištěny také mimo území ČR (detailní rozpis zemí je uveden v Záručních podmínkách Renault).

Pro vozy Vel Satis, Espace IV, Laguna III a Koleos Renault Assistance poskytuje nadstandardní služby zajišťující mobilitu zákazníka (detaily viz. Záruční podmínky Renault).

Prodáváme vozy značek