Naši partneři

ZOO Olomouc - OKO DO SVĚTA DIVOČINYlogo_zoool.png

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. Na ploše 42,5 ha chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Rozprostírá se v lesích v podhůří Nízkého Jeseníku, v blízkosti krajského města Olomouc, v jeho místní části – Svatém Kopečku a je lehce dostupná MHD. Zájmu návštěvníků se těší především šest pavilonů (pavilon žiraf, opic, šelem, netopýrů, levhartů mandžuských a jihoamerický pavilon), ale i společný výběh medvědů a vlků, průchozí výběh klokanů, mořská akvária nebo Euroasijské safari. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a lanové centrum Lanáček. Blízký kontakt se zvířaty je dětem umožněn ve výběhu ovcí, koz a lam. Zoo je otevřena celoročně.

 

Moravské divadlo Olomoucmdo_logo-final2014-zakladni.png

Moravské divadlo Olomouc je stálou českou divadelní scénou již od roku 1920, kdy v budově na dnešním Horním náměstí navázalo na devadesát let starou historii Königliches städtisches Theater. Současně je Moravské divadlo Olomouc jediné divadlo se třemi uměleckými soubory na střední a východní Moravě a je také největší kulturní organizací v Olomouckém kraji.

 

SK Sigma Olomouclogo_sigma_-_krivky.png

SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české nejvyšší fotbalové soutěže. Zejména díky výborné práci s mladými fotbalisty, které vychovává pro špičkové evropské kluby. Přestože svým rozpočtem patří Sigma do průměru nejvyšší soutěže, daří se jí modernizovat jak samotný stadion, tak i celý Andrův sportovní areál.

 

PONTIS Šumperkpontis.png

PONTIS Šumperk o.p.s. je nestátní nezisková organizace poskytující sociální služby širokému spektru obyvatelstva, a to od nejmenších dětí až po seniory a osoby se zdravotním postižením. Zakladatelem organizace bylo v roce 1999 město Šumperk.

 

Děti dětemdetidetem75.png

Iniciativa DĚTI DĚTEM zastřešuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, pořádané na podporu charitativních projektů, přesněji dětí, jenž potřebují podat pomocnou ruku. DĚTI DĚTEM pomáhají s prezentací, medializací a osvětou spojenou s naplňování specifických potřeb a řešení specifických problémů hendikepovaných dětí.

 

O5 a Radečeklogo-o5r.png

Šumperská popová kapela. Do povědomí široké veřejnosti je dostala píseň z roku 2004 Praha (Jedna holka), díky které jsou Radečci označování jako synonymum vkusného českého popu. Od té doby patří k nejžádanějším kapelám. Každý rok odehrají ke stovce koncertů. Úspěchy v minulých letech slavili mimo jiné netradičním turné na střechách budov.

Prodáváme vozy značek