TOPlist

Renault Pro+

Nabídka vozů, služeb a sítě vyhrazené pro firemní zákazníky

Hledáte na míru vytvořenou odpověď na požadavky vašich pracovních úkolů?

Zjistěte více o Renault Pro+, naší nabídce užitkových vozů a služeb navržených tak, aby splňovaly všechny potřeby vašeho podnikání.

Inovace pro vás

Ať už chcete nebo potřebujete cokoliv, máme řešení,které je dokonale uzpůsobené potřebám vašeho podnikání.Neustále vylepšujeme a rozšiřujeme naši řadu užitkových vozů a na míru navržených vozů s paletou přestaveb.
 

Naše nabídka užitkových vozů

Zjistěte více o naší široké nabídce užitkových vozů. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER se přizpůsobí vašemu podnikání. Se stovkami možných konfigurací splňují všechny potřeby vašeho podnikání. Karoserie, motory, výbava interiéru... vytvořte si vůz, který pro vás bude ten pravý.
 

Naše přestavby vozů

Využijte co nejvíce z našeho na míru vytvořeného designu. Naši vybraní přestavbáři dokážou přestavět vůz v souladu s průmyslovým návrhem našich produktů, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost. Můžete také čerpat výhody z optimálních podmínek jak u záruky, tak poprodejního servisu.
renault-trafic-bsp5-01.jpg
master_dekra.jpg

Nové a ojeté vozy, příslušenství, doplňky, financování, údržba...Náš tým je připraven usnadnit vám váš výběr a zachovat vaši mobilitu.

Váš čas je vzácný.

Zjistěte více o našich službách, které nabízíme, abychom vám pomohli s koupí a údržbou vašeho vozu. Financování a daně, doplňky a příslušenství, správa vozového parku, údržba atd. Je naším úkolem, abychom co nejvíce usnadnili váš život.

Díky naší široké nabídkové řadě jsme jedničkou na evropském trhu s užitkovými vozy již od roku 1998.

Spolehlivost potvrzena studií DEKRA

Renault Master byl vyhodnocen německou DEKRA jako nejspolehlivější vůz ve své třídě a to v kategorii vozů s nájezdem 0 – 50 tis a 50 – 100 tis km.

Německá DEKRA ve své studii ojetých vozů z roku 2016 vychází z 15 milionů kontrol provedených po dobu dvou let. Její statistiky zohledňují závady relevantní pro posouzení spolehlivosti vozu, nezohledňuje tak nadměrné opotřebení způsobené uživatelem vozidla. Více informací o studií naleznete na www.gebrauchtwagenreport.com.

Modelová řada pro Českou republiku čítá více než 150 verzí ve čtyřech délkách karoserie, třech výškách a čtyřech hmotnostních variantách. Renault Master není jen klasickou dodávkou, ale lze je objednat jakou dvoukabinu, valník či podvozek s celou řadou přestaveb od valníku až po mrazírenskou skříňovou nástavbu.

Prodáváme vozy značek