Volná místa

Servisní poradce - Olomouc

Místo výkonu práce Holická 24, Olomouc
Předpokládaný nástup ihned
Náplň práce

- komunikace se zákazníky, příjem vozidel a předání po opravě
- vytváření zakázek a práce s nimi
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- přehled o prováděných opravách
- organizování práce na dílně, vedení skupiny mechaniků

Očekáváme

- střední odborné vzdělání
- zájem o auta, technická znalost výhodou
- příjemné vystupování při jednání se zákazníky
- znalost cizího jazyka vítána
- praxe na podobné pozici vítána
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu k firmě
- řidičský průkaz skupiny B
– aktivní řidič
- základní znalost programů MS Office
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme
- zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
- dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení + bonusy z práce servisu
- řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
- zajímavé benefity
- pevný a stálý kolektiv

Mzdové rozpětí: od 38.000 do 50.000 Kč/měsíc
Pro rozšíření našeho úspěšného týmu hledáme na pobočku v Olomouci kolegu se silně prozákaznickým přístupem.

Zajímáš se o vozidla a trendy v autoopravárenství? Nemáš rád stereotyp, ale hledáš zajímavou práci ve stabilní a silné společnosti? Potom hledáme právě tebe.

Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům a servisům na Moravě déle jak 30 let.

Kontaktní osoba: Jana Pechová

Mobil: 728 086 950

Životopis zašlete na adresu: [javascript protected email]

[javascript protected email]
Prodáváme vozy značek