resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

Nový GRAND SCÉNIC

Rodinný vůz nové generace

grand-scenic_at-3000.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
gsc-box-1.jpg

Revoluční design

Aerodynamická, moderní a elegantní silueta nového vozu Renault Grand SCÉNIC přitahuje pohledy všech kolemjdoucích. Velká 20" kola, hliníkové střešní lišty, zadní 3D světla… tento vůz má vše, aby si Vás získal na první pohled.  

gsc-box-2.jpg

Rodinný, variabilní a důmyslně řešený interiér

Nový Renault Grand SCÉNIC je k dispozici v 7místné verzi a ve svém interiéru Vám nabídne výjimečný komfort a variabilitu uspořádání. Potřebujete převézt objemné předměty? Pomocí One-Touch technologie získáte přepravní prostor s rovnou podlahou během okamžiku. Oceníte jistě i důmyslné odkládací prostory "Easy Life":  posuvnou středovou konzoli, zásuvku před spolujezdcem vpředu, stolky pro cestující na zadních sedadlech... mysleli jsme vskutku na vše, abychom Vám život na palubě vozu nanejvýš zpříjemnili.

gsc-box-3.jpg

Špičkové technologie

Dopřejte si nejmodernější palubní technologie současnosti! Nový Renault Grand SCÉNIC je vybavený nejnovějšími asistenčními systémy: systémem varování před opuštěním jízdního pruhu, aktivním brzdovým systémem se schopností detekce chodce nebo systémem sledování bdělosti řidiče… Smyslové prožitky při jízdě si můžete pomocí technologie MULTI-SENSE upravit podle své aktuální nálady a na barevném Head-up displeji máte neustále před očima všechny důležité jízdní informace. Cestujte v komfortu a naprostém bezpečí!


Nový GRAND SCÉNIC?

Renault Nové vozy Osobní vozy Scénic Nový GRAND SCÉNIC
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios
TOPlist